IK20TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), Opel COMBO (01-), 1.6 CNG 16V, 69/71kW, Bouwjaar 04/2005-, Motorcode Z 16 YNG, Z16YNG(96)
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK20TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : Opel |
| Model | : Combo-C |
| Bouwjaar | : 11/2001- |
| Past op model | : COMBO (01-) |
| Motor | : 1.6 CNG 16V |
| kW | : 69/71kW |
| Motorcode | : Motorcode Z 16 YNG, Z16YNG(96) |
| Opmerking | : LPG / GPL |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 04/2005- |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 0.8mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





