IKH16TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), Nissan MICRA III (03-10), 1.4 16V, 65kW, Bouwjaar 01/2003-04/2009, Motorcode CR14DE
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IKH16TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : Nissan |
| Model | : Micra (K12) |
| Bouwjaar | : 01/2003- |
| Past op model | : MICRA III (03-10) |
| Motor | : 1.4 16V |
| kW | : 65kW |
| Motorcode | : Motorcode CR14DE |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 01/2003-04/2009 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.0mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





