IXEH20TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), Nissan CUBE (10-), 1.6 16V, 81kW, Bouwjaar 03/2010-, Motorcode HR16DE
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IXEH20TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : Nissan |
| Model | : Cube (Z12) |
| Bouwjaar | : 03/2010- |
| Past op model | : CUBE (10-) |
| Motor | : 1.6 16V |
| kW | : 81kW |
| Motorcode | : Motorcode HR16DE |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 03/2010- |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.1mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





