IXEH22TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), Honda ACCORD IX (12-), 2.4, 129/138/141kW, Bouwjaar 09/2012-, Motorcode K24W, K24W1, K24Z3
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IXEH22TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : Honda |
| Model | : Accord (CU) |
| Bouwjaar | : 06/2008- |
| Past op model | : ACCORD IX (12-) |
| Motor | : 2.4 |
| kW | : 129/138/141kW |
| Motorcode | : Motorcode K24W, K24W1, K24Z3 |
| Opmerking | : USA |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 09/2012- |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.1mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





