IT16TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), Ford MONDEO III (00-07), 2.5 V6 24V, 125kW, Bouwjaar 10/2000-04/2005, Motorcode LCBD
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IT16TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : Ford |
| Model | : Mondeo III (B4Y/B5Y) |
| Bouwjaar | : 11/2000-06/2007 |
| Past op model | : MONDEO III (00-07) |
| Motor | : 2.5 V6 24V |
| kW | : 125kW |
| Motorcode | : Motorcode LCBD |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 10/2000-04/2005 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.3mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





