IT20TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), Ford Focus I (98-05), 1.8 16V, 85kW, Bouwjaar 11/2001-11/2004, Motorcode ZH18(GPL)
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IT20TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : Ford |
| Model | : Focus I (DAW) |
| Bouwjaar | : 10/1998-09/2004 |
| Past op model | : Focus I (98-05) |
| Motor | : 1.8 16V |
| kW | : 85kW |
| Motorcode | : Motorcode ZH18(GPL) |
| Opmerking | : Flexible fuel |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 11/2001-11/2004 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.1mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





