Centreerring Kunststof Licht groen, 89.1mm-> 71.6mm, Buitendiameter 89,1mm, Binnendiameter 71.6mm, Porsche/Audi/VW, Prijs per stuk
Product specificaties:
| Artikelnummer | : CEN891716 |
| Product omschrijving | : Centreerring |
| Materiaal | : Kunststof |
| Kleur | : Licht groen |
| buiten-binnendiameter | : 89.1mm-> 71.6mm |
| Buitendiameter in mm | : Buitendiameter 89,1mm |
| Binnendiameter in mm | : Binnendiameter 71.6mm |
| Passend voor automerk | : Porsche/Audi/VW |
| Opmerking | : Prijs per stuk |
| Prijs per stuk incl. BTW | : 6,00 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





