Centreerring Kunststof Lila, 84.1mm-> 71.1mm, Buitendiameter 84,1mm, Binnendiameter 71.1mm, Prijs per stuk
Product specificaties:
| Artikelnummer | : CEN841711 |
| Product omschrijving | : Centreerring |
| Materiaal | : Kunststof |
| Kleur | : Lila |
| buiten-binnendiameter | : 84.1mm-> 71.1mm |
| Buitendiameter in mm | : Buitendiameter 84,1mm |
| Binnendiameter in mm | : Binnendiameter 71.1mm |
| Opmerking | : Prijs per stuk |
| Prijs per stuk incl. BTW | : 6,00 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





