Centreerring Kunststof, 84.0mm-> 71.5mm, Buitendiameter 84,0mm, Binnendiameter 71.5mm, Audi/Chrysler/Jeep, Prijs per stuk
Product specificaties:
| Artikelnummer | : CEN840715 |
| Product omschrijving | : Centreerring |
| Materiaal | : Kunststof |
| buiten-binnendiameter | : 84.0mm-> 71.5mm |
| Buitendiameter in mm | : Buitendiameter 84,0mm |
| Binnendiameter in mm | : Binnendiameter 71.5mm |
| Passend voor automerk | : Audi/Chrysler/Jeep |
| Opmerking | : Prijs per stuk |
| Prijs per stuk incl. BTW | : 5,00 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





