Centreerring Aluminium, 79.5mm-> 74.1mm, Momo/Toora/Mille Miglia, Buitendiameter 79,5mm, Binnendiameter 74.1mm, BMW, Prijs per stuk
Product specificaties:
| Artikelnummer | : CEN795741TOO |
| Product omschrijving | : Centreerring |
| Materiaal | : Aluminium |
| Voor velgen merk | : Momo/Toora/Mille Miglia |
| buiten-binnendiameter | : 79.5mm-> 74.1mm |
| Buitendiameter in mm | : Buitendiameter 79,5mm |
| Binnendiameter in mm | : Binnendiameter 74.1mm |
| Passend voor automerk | : BMW |
| Opmerking | : Prijs per stuk |
| Prijs per stuk incl. BTW | : 7,00 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





