Product specificaties:
| Artikelnummer | : CEN795707 |
| Product omschrijving | : Centreerring |
| Materiaal | : Kunststof |
| Kleur | : Transparant |
| Voor velgen merk | : Momo/Toora/Mille Miglia |
| buiten-binnendiameter | : 79.5mm-> 70.7mm |
| Buitendiameter in mm | : Buitendiameter 79,5mm |
| Binnendiameter in mm | : Binnendiameter 70.7mm |
| Opmerking | : Prijs per stuk |
| Prijs per stuk incl. BTW | : 5,00 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





