Centreerring Kunststof, 78.1mm-> 74.1mm, Buitendiameter 78,1mm, Binnendiameter 74.1mm, BMW, Prijs per stuk
Product specificaties:
| Artikelnummer | : CEN781741 |
| Product omschrijving | : Centreerring |
| Materiaal | : Kunststof |
| buiten-binnendiameter | : 78.1mm-> 74.1mm |
| Buitendiameter in mm | : Buitendiameter 78,1mm |
| Binnendiameter in mm | : Binnendiameter 74.1mm |
| Passend voor automerk | : BMW |
| Opmerking | : Prijs per stuk |
| Prijs per stuk incl. BTW | : 5,00 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





