Centreerring Aluminium, 78.1mm-> 71.9mm, Eta Beta, Buitendiameter 78,1mm, Binnendiameter 71.9mm, Prijs per stuk
Product specificaties:
| Artikelnummer | : CEN781719ETA |
| Product omschrijving | : Centreerring |
| Materiaal | : Aluminium |
| Voor velgen merk | : Eta Beta |
| buiten-binnendiameter | : 78.1mm-> 71.9mm |
| Buitendiameter in mm | : Buitendiameter 78,1mm |
| Binnendiameter in mm | : Binnendiameter 71.9mm |
| Opmerking | : Prijs per stuk |
| Prijs per stuk incl. BTW | : 16,00 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





