Centreerring Aluminium, 74.0mm-> 72.5mm, Breyton, Buitendiameter 74,0mm, Binnendiameter 72.5mm, Prijs per stuk
Product specificaties:
| Artikelnummer | : CEN740725BRE |
| Product omschrijving | : Centreerring |
| Materiaal | : Aluminium |
| Voor velgen merk | : Breyton |
| buiten-binnendiameter | : 74.0mm-> 72.5mm |
| Buitendiameter in mm | : Buitendiameter 74,0mm |
| Binnendiameter in mm | : Binnendiameter 72.5mm |
| Opmerking | : Prijs per stuk |
| Prijs per stuk incl. BTW | : 15,00 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





