Centreerring Aluminium, 72.2mm-> 64.1mm, Momo/Mille Miglia/Toora, Buitendiameter 72,2mm, Binnendiameter 64.1mm, Honda, Prijs per stuk
Product specificaties:
| Artikelnummer | : CEN722641TOO |
| Product omschrijving | : Centreerring |
| Materiaal | : Aluminium |
| Voor velgen merk | : Momo/Mille Miglia/Toora |
| buiten-binnendiameter | : 72.2mm-> 64.1mm |
| Buitendiameter in mm | : Buitendiameter 72,2mm |
| Binnendiameter in mm | : Binnendiameter 64.1mm |
| Passend voor automerk | : Honda |
| Opmerking | : Prijs per stuk |
| Prijs per stuk incl. BTW | : 7,00 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





