Centreerring Kunststof Oranje, 72.0mm-> 66.6mm, MAK/TSW, Buitendiameter 72,0mm, Binnendiameter 66.6mm, Audi/BMW/Mercedes/Mini, Prijs per stuk
Product specificaties:
| Artikelnummer | : CEN720666 |
| Product omschrijving | : Centreerring |
| Materiaal | : Kunststof |
| Kleur | : Oranje |
| Voor velgen merk | : MAK/TSW |
| buiten-binnendiameter | : 72.0mm-> 66.6mm |
| Buitendiameter in mm | : Buitendiameter 72,0mm |
| Binnendiameter in mm | : Binnendiameter 66.6mm |
| Passend voor automerk | : Audi/BMW/Mercedes/Mini |
| Opmerking | : Prijs per stuk |
| Prijs per stuk incl. BTW | : 5,00 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





