Centreerring Kunststof Oranje, 71.6mm-> 56.6mm, AEZ/Dezent/Dotz/Enzo, Buitendiameter 71,6mm, Binnendiameter 56.6mm, Opel, Prijs per stuk
Product specificaties:
| Artikelnummer | : CEN716566 |
| Product omschrijving | : Centreerring |
| Materiaal | : Kunststof |
| Kleur | : Oranje |
| Voor velgen merk | : AEZ/Dezent/Dotz/Enzo |
| buiten-binnendiameter | : 71.6mm-> 56.6mm |
| Buitendiameter in mm | : Buitendiameter 71,6mm |
| Binnendiameter in mm | : Binnendiameter 56.6mm |
| Passend voor automerk | : Opel |
| Opmerking | : Prijs per stuk |
| Prijs per stuk incl. BTW | : 8,00 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





