Centreerring Kunststof Wit, 68.0mm-> 59.1mm, Ronal, Buitendiameter 68,0mm, Binnendiameter 59.1mm, Prijs per stuk
Product specificaties:
| Artikelnummer | : CEN68591RON |
| Product omschrijving | : Centreerring |
| Materiaal | : Kunststof |
| Kleur | : Wit |
| Voor velgen merk | : Ronal |
| buiten-binnendiameter | : 68.0mm-> 59.1mm |
| Buitendiameter in mm | : Buitendiameter 68,0mm |
| Binnendiameter in mm | : Binnendiameter 59.1mm |
| Opmerking | : Prijs per stuk |
| Prijs per stuk incl. BTW | : 6,40 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





