Centreerring Aluminium, 68.0mm-> 58.1mm, OZ-Racing, Buitendiameter 68,0mm, Binnendiameter 58.1mm, Alfa Romeo/Fiat/Lancia, Prijs per stuk
Product specificaties:
| Artikelnummer | : CEN68581 |
| Product omschrijving | : Centreerring |
| Materiaal | : Aluminium |
| Voor velgen merk | : OZ-Racing |
| buiten-binnendiameter | : 68.0mm-> 58.1mm |
| Buitendiameter in mm | : Buitendiameter 68,0mm |
| Binnendiameter in mm | : Binnendiameter 58.1mm |
| Passend voor automerk | : Alfa Romeo/Fiat/Lancia |
| Opmerking | : Prijs per stuk |
| Prijs per stuk incl. BTW | : 11,60 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





