Centreerring Kunststof bruin, 68.0mm-> 56.1mm, Ronal, Buitendiameter 68,0mm, Binnendiameter 56.1mm, Mini/Subaru, Prijs per stuk
Product specificaties:
| Artikelnummer | : CEN68561RON |
| Product omschrijving | : Centreerring |
| Materiaal | : Kunststof |
| Kleur | : bruin |
| Voor velgen merk | : Ronal |
| buiten-binnendiameter | : 68.0mm-> 56.1mm |
| Buitendiameter in mm | : Buitendiameter 68,0mm |
| Binnendiameter in mm | : Binnendiameter 56.1mm |
| Passend voor automerk | : Mini/Subaru |
| Opmerking | : Prijs per stuk |
| Prijs per stuk incl. BTW | : 6,40 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





