Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 60mm VW Transporter 1.8 / 2.0 / 2.5 / 2.8-V6 / 2.8-VR6 / 1.9 D / 1.9TD / 2.4D / 2.5TDi T4, Bj. 09/1990-06/2003, Vermogen 44-150 kW, Max. vooraslast 1600 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : VW0679 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 60mm |
| Merk | : VW |
| Model | : Transporter T4 |
| Bouwjaar | : 07/1990-05/2003 |
| Past op model | : Transporter 1.8 / 2.0 / 2.5 / 2.8-V6 / 2.8-VR6 / 1.9 D / 1.9TD / 2.4D / 2.5TDi |
| Type | : T4 |
| Past op bouwjaar | : Bj. 09/1990-06/2003 |
| Vermogen kW | : Vermogen 44-150 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 1600 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 1490 kg |
| Opmerking 1 | : De set bevat alleen vooras veren |
| Opmerking 2 | : Alleen geschikt indien toegepast met kortere sportschokdempers |
| TUV | : VW046 |
| GOCA | : 073/4039 |
| Prijs incl. BTW | : 92,75 |
1





