Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 25mm VW Scirocco II 1.6GTi / 1.8GTi / 1.8GTX / 16V 53B, Bj. 02/1981-08/1994, Vermogen 81-95 kW
Product specificaties:
| Artikelnummer | : VW0398-1 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 25mm |
| Merk | : VW |
| Model | : Scirocco II |
| Bouwjaar | : 08/1980-07/1992 |
| Past op model | : Scirocco II 1.6GTi / 1.8GTi / 1.8GTX / 16V |
| Type | : 53B |
| Past op bouwjaar | : Bj. 02/1981-08/1994 |
| Vermogen kW | : Vermogen 81-95 kW |
| Prijs incl. BTW | : 99 |
1





