Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 35mm VW Polo 1.4 Tdi / 1.9 Tdi 9N, Bj. 09/2001-06/2009, Vermogen 55-74 kW, Max. vooraslast 900 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : VW1015 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 35mm |
| Merk | : VW |
| Model | : Polo V (9N) |
| Bouwjaar | : 09/2001-04/2009 |
| Past op model | : Polo 1.4 Tdi / 1.9 Tdi |
| Type | : 9N |
| Past op bouwjaar | : Bj. 09/2001-06/2009 |
| Vermogen kW | : Vermogen 55-74 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 900 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 800 kg |
| TUV | : SK041 |
| Prijs incl. BTW | : 97,5 |
1





