Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 60mm VW Polo 1.0 / 1.3 / 1.4 / 1.4-16V / 1.6 / 1.6-16V / 1.7SDi / 1.9D / 1.9SDi 6N, Bj. 10/1994-10/1999, Vermogen 33-88 kW, Max. vooraslast 800 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : VW0581 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 60mm |
| Merk | : VW |
| Model | : Polo IV (6N) |
| Bouwjaar | : 08/1994-08/1999 |
| Past op model | : Polo 1.0 / 1.3 / 1.4 / 1.4-16V / 1.6 / 1.6-16V / 1.7SDi / 1.9D / 1.9SDi |
| Type | : 6N |
| Past op bouwjaar | : Bj. 10/1994-10/1999 |
| Vermogen kW | : Vermogen 33-88 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 800 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 730 kg |
| Opmerking 2 | : Alleen geschikt indien toegepast met kortere sportschokdempers |
| TUV | : VW044 |
| Prijs incl. BTW | : 86,75 |
1





