Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 40/20mm VW Passat Variant 1.6 / 1.8 3B, Bj. 03/1997-10/2000, Vermogen 74-92 kW, Max. vooraslast 970 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : VW1038 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 40/20mm |
| Merk | : VW |
| Model | : Passat (3B) |
| Bouwjaar | : 10/1996-10/2000 |
| Past op model | : Passat Variant 1.6 / 1.8 |
| Type | : 3B |
| Past op bouwjaar | : Bj. 03/1997-10/2000 |
| Vermogen kW | : Vermogen 74-92 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 970 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 1180 kg |
| Opmerking 1 | : Niet geschikt voor voertuigen met hoogteregeling/ actieve dempers, Excl. 4WD |
| TUV | : VW040 |
| GOCA | : 073/4026 |
| Prijs incl. BTW | : 116 |
1





