Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 35mm VW Passat Variant 1.6 / 1.8 / 1.8-G60 / 2.0 / 2.0-16V / 1.9D / 1.6TD 35i, Bj. 09/1987-09/1992, Vermogen 50-115 kW, Max. vooraslast 980 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : VW0020 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 35mm |
| Merk | : VW |
| Model | : Passat (35i) |
| Bouwjaar | : 03/1988-10/1996 |
| Past op model | : Passat Variant 1.6 / 1.8 / 1.8-G60 / 2.0 / 2.0-16V / 1.9D / 1.6TD |
| Type | : 35i |
| Past op bouwjaar | : Bj. 09/1987-09/1992 |
| Vermogen kW | : Vermogen 50-115 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 980 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 1020 kg |
| Opmerking 1 | : Niet geschikt voor voertuigen met hoogteregeling/ actieve dempers, Excl. 4WD |
| TUV | : VW058 |
| Prijs incl. BTW | : 106,5 |
1





