Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 60mm VW Lupo 1.0 / 1.4 / 1.4-16V - Diesel 6X, Bj. 10/1998-07/2005, Vermogen 37-55 kW, Max. vooraslast 780 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : VW0622 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 60mm |
| Merk | : VW |
| Model | : Lupo (6X) |
| Bouwjaar | : 10/1998-07/2005 |
| Past op model | : Lupo 1.0 / 1.4 / 1.4-16V - Diesel |
| Type | : 6X |
| Past op bouwjaar | : Bj. 10/1998-07/2005 |
| Vermogen kW | : Vermogen 37-55 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 780 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 700 kg |
| Opmerking 2 | : Alleen geschikt indien toegepast met kortere sportschokdempers |
| Prijs incl. BTW | : 93,75 |
1





