Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 40mm VW Golf Cabriolet 1.1 / 1.3 / 1.5 / 1.6 / 1.8 - GTi / GLi 155, Bj. 78-06/1993, Vermogen 37-82 kW, Max. vooraslast 785 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : VW0062 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 40mm |
| Merk | : VW |
| Model | : Jetta I |
| Bouwjaar | : 08/1978-02/1984 |
| Past op model | : Golf Cabriolet 1.1 / 1.3 / 1.5 / 1.6 / 1.8 - GTi / GLi |
| Type | : 155 |
| Past op bouwjaar | : Bj. 78-06/1993 |
| Vermogen kW | : Vermogen 37-82 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 785 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 630 kg |
| TUV | : VW057 |
| Prijs incl. BTW | : 82 |
1





