Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 40mm VW Golf V Plus 1,4 /1,6 1KP, Bj. 10/2004-10/2008, Vermogen 55-85 kW, Max. vooraslast 1130 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : VW1033 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 40mm |
| Merk | : VW |
| Model | : Golf V |
| Bouwjaar | : 10/2003-09/2008 |
| Past op model | : Golf V Plus 1,4 /1,6 |
| Type | : 1KP |
| Past op bouwjaar | : Bj. 10/2004-10/2008 |
| Vermogen kW | : Vermogen 55-85 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 1130 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 1000 kg |
| Opmerking 1 | : Niet geschikt voor voertuigen met hoogteregeling/ actieve dempers, Excl. 4WD, Excl. Stationwagon |
| TUV | : VW042 |
| GOCA | : 073/4029 |
| Prijs incl. BTW | : 103 |
1





