Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 35mm VW Golf IV Variant 2.0 / 2.3-V5 / 1.9SDi / 1.9TDi 1J, Bj. 07/1999-06/2006, Vermogen 55-110 kW, Max. vooraslast 1050 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : VW0637 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 35mm |
| Merk | : VW |
| Model | : Golf IV |
| Bouwjaar | : 11/1997-09/2003 |
| Past op model | : Golf IV Variant 2.0 / 2.3-V5 / 1.9SDi / 1.9TDi |
| Type | : 1J |
| Past op bouwjaar | : Bj. 07/1999-06/2006 |
| Vermogen kW | : Vermogen 55-110 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 1050 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 1025 kg |
| Opmerking 1 | : Excl. 4WD |
| TUV | : VW021 |
| Prijs incl. BTW | : 112,25 |
1





