Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 35mm VW Golf IV 1.4 / 1.6 1J, Bj. 11/1997-09/2003, Vermogen 50-74 kW, Max. vooraslast 960 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : VW0484 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 35mm |
| Merk | : VW |
| Model | : Golf IV |
| Bouwjaar | : 11/1997-09/2003 |
| Past op model | : Golf IV 1.4 / 1.6 |
| Type | : 1J |
| Past op bouwjaar | : Bj. 11/1997-09/2003 |
| Vermogen kW | : Vermogen 50-74 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 960 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 895 kg |
| Opmerking 1 | : Excl. 4WD, Excl. Stationwagon |
| TUV | : VW020 |
| GOCA | : 073/4040 |
| Prijs incl. BTW | : 89 |
1





