Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 20mm VW Golf III 2.0 GTi / 2.0 GTi-16V excl. Cabrio 1HXO/1H, Bj. 09/1994-10/1997, Vermogen 47-112 kW, Max. vooraslast 955 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : VW0079 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 20mm |
| Merk | : VW |
| Model | : Golf III |
| Bouwjaar | : 10/1991-11/1997 |
| Past op model | : Golf III 2.0 GTi / 2.0 GTi-16V excl. Cabrio |
| Type | : 1HXO/1H |
| Past op bouwjaar | : Bj. 09/1994-10/1997 |
| Vermogen kW | : Vermogen 47-112 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 955 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 840 kg |
| Opmerking 1 | : Excl. 4WD, Excl. Stationwagon |
| TUV | : VW010 |
| Prijs incl. BTW | : 94,75 |
1





