Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 40mm VW Golf I / Jetta I 1.1 / 1.3 / 1.5 / 1.6 - GTi / Gli 17/17CK, Bj. 09/1979-08/1983, Vermogen 37-82 kW, Max. vooraslast 760 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : VW0344 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 40mm |
| Merk | : VW |
| Model | : Golf I |
| Bouwjaar | : 04/1974-07/1983 |
| Past op model | : Golf I / Jetta I 1.1 / 1.3 / 1.5 / 1.6 - GTi / Gli |
| Type | : 17/17CK |
| Past op bouwjaar | : Bj. 09/1979-08/1983 |
| Vermogen kW | : Vermogen 37-82 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 760 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 640 kg |
| TUV | : VW057 |
| Prijs incl. BTW | : 76,75 |
1





