Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 50/35mm VW Bora 2.0 / 2.3-V5 / 1.9SDi / 1.9TDi 1J, Bj. 11/1998-12/2004, Vermogen 55-110 kW, Max. vooraslast 1005 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : VW1172-1 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 50/35mm |
| Merk | : VW |
| Model | : Bora |
| Bouwjaar | : 10/1998-12/2004 |
| Past op model | : Bora 2.0 / 2.3-V5 / 1.9SDi / 1.9TDi |
| Type | : 1J |
| Past op bouwjaar | : Bj. 11/1998-12/2004 |
| Vermogen kW | : Vermogen 55-110 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 1005 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 950 kg |
| Opmerking 1 | : Excl. Stationwagon |
| Opmerking 2 | : Alleen geschikt indien toegepast met kortere sportschokdempers |
| TUV | : VW020 |
| GOCA | : 073/4040 |
| Prijs incl. BTW | : 89 |
1





