Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 40mm Seat Leon 1.8T / 1.9SDI / 1.9TDI 1M, Bj. 01/2000-, Vermogen 66-132 kW, Max. vooraslast 990 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SE0627 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 40mm |
| Merk | : Seat |
| Model | : Leon I (1M) |
| Bouwjaar | : 01/2000-08/2005 |
| Past op model | : Leon 1.8T / 1.9SDI / 1.9TDI |
| Type | : 1M |
| Past op bouwjaar | : Bj. 01/2000- |
| Vermogen kW | : Vermogen 66-132 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 990 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 930 kg |
| Opmerking 1 | : Niet geschikt voor voertuigen met hoogteregeling/ actieve dempers, Excl. 4WD |
| TUV | : VW023 |
| Prijs incl. BTW | : 95,75 |
1





