Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 35mm Seat Cordoba 1,4 Automatic / 1,9 SDI/TDI 6L, Bj. 02/2003-, Vermogen 47-55 kW, Max. vooraslast 960 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SE0862 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 35mm |
| Merk | : Seat |
| Model | : Cordoba III (6L) |
| Bouwjaar | : 10/2002- |
| Past op model | : Cordoba 1,4 Automatic / 1,9 SDI/TDI |
| Type | : 6L |
| Past op bouwjaar | : Bj. 02/2003- |
| Vermogen kW | : Vermogen 47-55 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 960 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 840 kg |
| Opmerking 1 | : Excl. Stationwagon |
| Prijs incl. BTW | : 97,5 |
1





