Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 60/40mm Seat Arosa 1.0i / 1.4i 6HS, Bj. 10/2000-06/2004, Vermogen 37-74 kW, Max. vooraslast 750 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SE1174 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 60/40mm |
| Merk | : Seat |
| Model | : Arosa (6H) |
| Bouwjaar | : 05/1997-06/2004 |
| Past op model | : Arosa 1.0i / 1.4i |
| Type | : 6HS |
| Past op bouwjaar | : Bj. 10/2000-06/2004 |
| Vermogen kW | : Vermogen 37-74 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 750 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 630 kg |
| Opmerking 2 | : Alleen geschikt indien toegepast met kortere sportschokdempers |
| Prijs incl. BTW | : 93,75 |
1





