Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 35mm Peugeot 309 1.9GTi / 1.9GTi-16V 10C, Bj. 02/1986-93, Vermogen 48-77 kW
Product specificaties:
| Artikelnummer | : PE0295 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 35mm |
| Merk | : Peugeot |
| Model | : 309 |
| Bouwjaar | : 07/1988-12/1993 |
| Past op model | : 309 1.9GTi / 1.9GTi-16V |
| Type | : 10C |
| Past op bouwjaar | : Bj. 02/1986-93 |
| Vermogen kW | : Vermogen 48-77 kW |
| Opmerking 1 | : De set bevat alleen vooras-veren |
| Prijs incl. BTW | : 65,75 |
1





