Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 55mm Peugeot 306 1.8 / 2.0 / 1.9D / 1.9TD incl. Cabrio 7A/C, Bj. 01/1993-03, Vermogen 66-76 kW
Product specificaties:
| Artikelnummer | : PE0703-1 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 55mm |
| Merk | : Peugeot |
| Model | : 306 |
| Bouwjaar | : 03/1993-06/2001 |
| Past op model | : 306 1.8 / 2.0 / 1.9D / 1.9TD incl. Cabrio |
| Type | : 7A/C |
| Past op bouwjaar | : Bj. 01/1993-03 |
| Vermogen kW | : Vermogen 66-76 kW |
| Opmerking 1 | : De set bevat alleen vooras-veren |
| Opmerking 2 | : Alleen geschikt indien toegepast met kortere sportschokdempers |
| Prijs incl. BTW | : 79 |
1





