Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 35mm Peugeot 306 1.1 / 1.4 / 1.6 incl. Cabrio 7A/C, Bj. 01/1993-03, Vermogen 44-66 kW
Product specificaties:
| Artikelnummer | : PE0296 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 35mm |
| Merk | : Peugeot |
| Model | : 306 |
| Bouwjaar | : 03/1993-06/2001 |
| Past op model | : 306 1.1 / 1.4 / 1.6 incl. Cabrio |
| Type | : 7A/C |
| Past op bouwjaar | : Bj. 01/1993-03 |
| Vermogen kW | : Vermogen 44-66 kW |
| Opmerking 1 | : De set bevat alleen vooras-veren |
| Prijs incl. BTW | : 73,5 |
1





