Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 35mm Peugeot 206 SW Stationwagon 1.4 Hdi / 2.0 Hdi NFZ, Bj. 07/2002-01/2013, Vermogen 51-66 kW, Max. vooraslast 900 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : PE1065 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 35mm |
| Merk | : Peugeot |
| Model | : 206 |
| Bouwjaar | : 08/1998- |
| Past op model | : 206 SW Stationwagon 1.4 Hdi / 2.0 Hdi |
| Type | : NFZ |
| Past op bouwjaar | : Bj. 07/2002-01/2013 |
| Vermogen kW | : Vermogen 51-66 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 900 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 780 kg |
| Opmerking 1 | : De set bevat alleen vooras-veren |
| TUV | : PE040 |
| GOCA | : 073/4028 |
| Prijs incl. BTW | : 65,75 |
1





