Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 30mm Peugeot 205 1.6GTI / 1.9 / 1.9GTI / CTI 741A/B/C/20A/C/D, Bj. 01/1983-01/1998, Vermogen 75-94 kW, Max. vooraslast 750 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : PE0280 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 30mm |
| Merk | : Peugeot |
| Model | : 205 |
| Bouwjaar | : 02/1983- |
| Past op model | : 205 1.6GTI / 1.9 / 1.9GTI / CTI |
| Type | : 741A/B/C/20A/C/D |
| Past op bouwjaar | : Bj. 01/1983-01/1998 |
| Vermogen kW | : Vermogen 75-94 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 750 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 680 kg |
| Opmerking 1 | : De set bevat alleen vooras-veren |
| TUV | : PE280 |
| Prijs incl. BTW | : 65,75 |
1





