Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 35mm Peugeot 106 1.0 / 1.1 / 1.3 / 1.4 / 1.4XSi / 1.6 / 1.4D / 1.5D 1A/1C, Bj. 10/1991-04/1996, Vermogen 37-77 kW
Product specificaties:
| Artikelnummer | : PE0001 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 35mm |
| Merk | : Peugeot |
| Model | : 106 |
| Bouwjaar | : 09/1991- |
| Past op model | : 106 1.0 / 1.1 / 1.3 / 1.4 / 1.4XSi / 1.6 / 1.4D / 1.5D |
| Type | : 1A/1C |
| Past op bouwjaar | : Bj. 10/1991-04/1996 |
| Vermogen kW | : Vermogen 37-77 kW |
| Opmerking 1 | : De set bevat alleen vooras-veren |
| Prijs incl. BTW | : 65,75 |
1





