Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 35mm Opel Omega B 2.0 / 2.5 / 2.5TD B, Bj. 05/1994-2003, Vermogen 85-155 kW, Max. vooraslast 1020 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : OP0177 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 35mm |
| Merk | : Opel |
| Model | : Omega B |
| Bouwjaar | : 05/1994-09/1999 |
| Past op model | : Omega B 2.0 / 2.5 / 2.5TD |
| Type | : B |
| Past op bouwjaar | : Bj. 05/1994-2003 |
| Vermogen kW | : Vermogen 85-155 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 1020 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 1105 kg |
| TUV | : OP050 |
| Prijs incl. BTW | : 126,5 |
1





