Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 60/40mm Opel Astra F 1.4 / 1.6 / 1.6-16V / 1.8 / 1.8-16V / 2.0 / 2.0-16V / 1.7D / 1.7TD incl. Cabrio F/F-CC, Bj. 09/1991-09/1997, Vermogen 42-110 kW, Max. vooraslast 900 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : OP0474 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 60/40mm |
| Merk | : Opel |
| Model | : Astra F |
| Bouwjaar | : 07/1991-01/1998 |
| Past op model | : Astra F 1.4 / 1.6 / 1.6-16V / 1.8 / 1.8-16V / 2.0 / 2.0-16V / 1.7D / 1.7TD incl. Cabrio |
| Type | : F/F-CC |
| Past op bouwjaar | : Bj. 09/1991-09/1997 |
| Vermogen kW | : Vermogen 42-110 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 900 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 800 kg |
| Opmerking 1 | : Excl. Stationwagon |
| Opmerking 2 | : Alleen geschikt indien toegepast met kortere sportschokdempers |
| TUV | : OP062 |
| Prijs incl. BTW | : 94,75 |
1





