Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 40/35mm Honda Civic IV 5-Deurs 1.6 V-tec / 1.8 Vti / Aerodeck MB6/7, Bj. 02/1995-03/2001, Vermogen 55-124 kW, Max. vooraslast 940 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : HD0579 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 40/35mm |
| Merk | : Honda |
| Model | : Civic VI (EJ9/EJ6/8/EK1/3/4) |
| Bouwjaar | : 11/1995-02/2001 |
| Past op model | : Civic IV 5-Deurs 1.6 V-tec / 1.8 Vti / Aerodeck |
| Type | : MB6/7 |
| Past op bouwjaar | : Bj. 02/1995-03/2001 |
| Vermogen kW | : Vermogen 55-124 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 940 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 870 kg |
| TUV | : HD041 |
| Prijs incl. BTW | : 99 |
1





