Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 40/35mm Honda Civic IV 5-Deurs 1.4 / 1.5 / 1.6 MA8/9/MB1-4/8, Bj. 02/1995-03/2001, Vermogen 55-93 kW, Max. vooraslast 860 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : HD0208 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 40/35mm |
| Merk | : Honda |
| Model | : Civic VI (EJ9/EJ6/8/EK1/3/4) |
| Bouwjaar | : 11/1995-02/2001 |
| Past op model | : Civic IV 5-Deurs 1.4 / 1.5 / 1.6 |
| Type | : MA8/9/MB1-4/8 |
| Past op bouwjaar | : Bj. 02/1995-03/2001 |
| Vermogen kW | : Vermogen 55-93 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 860 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 840 kg |
| TUV | : HD041 |
| Prijs incl. BTW | : 98,5 |
1





