Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 40/35mm Honda Civic / Coupe / CRX IV 1.6 V-tec / 1.6 Vti excl. 5-Deurs EG/EH/EJ/EK4/MB6, Bj. 10/1991-10/1995, Vermogen 55-124 kW, Max. vooraslast 880 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : HD0481 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 40/35mm |
| Merk | : Honda |
| Model | : CRX III (EG2/EH6) |
| Bouwjaar | : 03/1992-12/1998 |
| Past op model | : Civic / Coupe / CRX IV 1.6 V-tec / 1.6 Vti excl. 5-Deurs |
| Type | : EG/EH/EJ/EK4/MB6 |
| Past op bouwjaar | : Bj. 10/1991-10/1995 |
| Vermogen kW | : Vermogen 55-124 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 880 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 870 kg |
| TUV | : HD011 |
| Prijs incl. BTW | : 98 |
1





