Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 60/35mm Honda Civic / Coupe / CRX IV 1.3 / 1.5 / 1.6 excl. 5-Deurs EG2-6/8/9/EH6/9/EJ1/2, Bj. 10/1991-10/1995, Vermogen 55-118 kW, Max. vooraslast 835 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : HD0431 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 60/35mm |
| Merk | : Honda |
| Model | : CRX III (EG2/EH6) |
| Bouwjaar | : 03/1992-12/1998 |
| Past op model | : Civic / Coupe / CRX IV 1.3 / 1.5 / 1.6 excl. 5-Deurs |
| Type | : EG2-6/8/9/EH6/9/EJ1/2 |
| Past op bouwjaar | : Bj. 10/1991-10/1995 |
| Vermogen kW | : Vermogen 55-118 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 835 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 750 kg |
| Opmerking 2 | : Alleen geschikt indien toegepast met kortere sportschokdempers |
| TUV | : HD005 |
| Prijs incl. BTW | : 94,75 |
1





