Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 40/35mm Honda Accord 2.0 / 2.0i / 2.2i incl. Coupe / Aerodeck / Stationwagon CB3/7/8/CC1/7/9, Bj. 12/1989-06/1993, Vermogen 66-116 kW, Max. vooraslast 1000 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : HD0200 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 40/35mm |
| Merk | : Honda |
| Model | : Accord (CG) |
| Bouwjaar | : 10/1998-01/2003 |
| Past op model | : Accord 2.0 / 2.0i / 2.2i incl. Coupe / Aerodeck / Stationwagon |
| Type | : CB3/7/8/CC1/7/9 |
| Past op bouwjaar | : Bj. 12/1989-06/1993 |
| Vermogen kW | : Vermogen 66-116 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 1000 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 1020 kg |
| Opmerking 1 | : Niet geschikt voor de uitvoeringen met”4 Wheel Steering”. |
| TUV | : HD001 |
| Prijs incl. BTW | : 103 |
1





